Стрічка новин

100 тисяч паломників очікують на Всеукраїнській прощі у Зарваниці

100 тисяч паломників очікують на Всеукраїнській прощі у Зарваниці

Очільники Тернопільщини із священнослужителями обговорили організацію Всеукраїнської прощі до Зарваниці. Цьогоріч очікується близько 100 тисяч паломників.

8

За словами Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія Семенюка, проща приурочена 150-річчю коронації Зарваницької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, 125-літтю з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого та молитві за мир в Україні. «Очікуємо людей з різних регіонів нашої держави. Знаємо, що паломники йтимуть з Тернопільщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини. Приїдуть прочани з Києва, Вінниччини, Полтавщини. Будемо молитися разом і з дітками зі сходу України», – додав Архиєпископ.

Очільники обласної ради та обласної державної адміністрації обговорили питання водопостачання паломників, пожежної безпеки, охорони, нагальної допомоги, харчування, завершення ремонту доріг, безпеки руху тощо.

«Звертаюся до поліції з проханням:  забезпечити безпеку руху на повороті з бучацької траси – на Зарваницю. Ця ділянка дороги є небезпечною та складною. Зважаючи на кількість паломників, потрібно звернути особливу увагу на цей відрізок шляху», – наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук.

Усі відповідні служби заявили, що готові гарантувати безпеку паломникам і створити комфортні умови для прощі.

Всеукраїнська проща до Духовного Марійського центру у Зарваниці відбудеться 15-16 липня.

Переглядів: Visited 88 times, 1 visits today

Loading...

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

// //-->