Стрічка новин

Авто на «єврономерах» можуть заборонити

Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної розробив законопроект, згідно з яким нерезидентам України буде заборонено передавати право управління автомобілем стороннім особам. Про це повідомив адвокат Богдан Хмельницький на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє «Фінанси.ua».

Простіше кажучи, тепер громадяни України не зможуть керувати машинами з «єврономерами», прикриваючись дорученнями на їх ім’я.

«Ситуація з цими єврономерами непроста. Звичайно, з одного боку, в країну завозиться всяке сміття з європейських звалищ. З іншого – люди врешті отримали можливість купувати дешеві машини, які не починають розвалюватися відразу після купівлі. З третього боку – величезна кількість ДТП за участю машин на «єврономерах», іноді з найтяжчими наслідками, після яких господарі подібних машин кидають їх і знайти винуватця аварії неможливо», – пише адвокат.

«На мій погляд, безумовно, необхідно вводити жорсткий контроль, а й абсолютно божевільні мита на кордоні теж необхідно зменшувати, інакше люди знайдуть нову лазівку в законі. Ну і вирішувати, що робити з тими, хто вже їздить на «єврономерах», – резюмував Хмельницький.

За матеріалами autonews.ua

Loading...

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

// //-->