Стрічка новин

«Батьківщина» домоглася продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі!

«Батьківщина» домоглася продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі!

Завдяки «Батьківщині» Верховна Рада проголосувала за продовження на рік мораторію на продаж сільськогосподарської землі. Свої голоси за законопроект аграрного комітету № 7350, який передбачає продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення на рік, віддали 236 депутатів Верховної Ради України. Парламентська фракція партії «Батьківщина» одностайно підтримала цей законопроект.

Це голосування відбулося завдяки наполегливій праці як депутатів “Батьківщини”, так і фермерів, приватних землевласників, представників аграрних профспілок та всіх небайдужих до долі своєї країни громадянами.

Виступаючи з парламентської трибуни, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко наголосила, що «Батьківщина» виступала і виступає категорично проти продажу сільськогосподарської землі, адже вона безцінна і від неї залежить добробут країни.

Юлія Тимошенко також нагадала, що ринкова вартість українських чорноземів складає 3,5 трильйона євро, що дорівнює 40-річному ВВП України.

Лідер партії “Батьківщина” закликала політиків не допустити розбазарювання безцінного національного скарбу, а створити умови для того, «щоб в Україні було 2,6 мільйона фермерських господарств, як у Польщі, а не 30 тисяч, як це є зараз в нашій країні».

Потрібно зазначити, що саме парламентська фракція партії «Батьківщина» добилась того, що у вівторок, 5 грудня, профільний Комітет ВР розглянув всі законопроекти про продовження мораторію, які зареєстровані в парламенті, і виніс їх на розгляд парламенту. А 7 грудня, «Батьківщина» спільно з фермерами, приватними землевласниками, вийшла до Верховної Ради на мітинг з вимогою продовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Важливо: у Верховній Раді був зареєстрований законопроект №7350-3 авторства Юлії Тимошенко, який передбачав продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі до 2023 року, при цьому власники паїв матимуть змогу продати свою землю державі за ринковими цінами. Однак Верховна Рада проголосувала компромісний варіант закону з продовженням мораторію на рік. Це все одно є великою перемогою селян та «Батьківщини»!

Loading...
загрузка...

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

// //-->