Друга поразка поспіль тернопільської “Ниви”

7 квітня футбольний клуб “Нива” у 21 турі Другої ліги на виїзді поступився “Ниві-В” з рахунком 1:0.

Зустріч у Вінниці викликала чималий ажіотаж серед місцевої публіки і господарі не розчарували своїх вболівальників. Протягом матчу вони створили набагато більше гострих моментів, змусивши Механіва регулярно вступати у гру. Натомість гра тернополян в атаці другий матч поспіль викликає чимало запитань.

А вирішилося все у середині першого тайму: вінничани подали серію кутових ударів, під час одного з яких капітан “Ниви-В” Ігор Маляренко виграв верхову боротьбу та головою відправив м’яч у сітку.

Другий тайм не був багатим на яскраві моменти, проте “Нива-В” була дуже близькою, щоб подвоїти рахунок, але майстерність нашого голкіпера не дозволила їй цього зробити.

До фінального свистка команди ще встигли обмінятися нагодами, однак матч так і завершився з мінімальним рахунком. Друга поспіль поразка “Ниви” у чемпіонаті опустила команду на п’яту сходинку турнірної таблиці Другої ліги. У наступну неділю на нашу команду очікує третє виїзне протистояння підряд. Суперником буде чернівецька “Буковина”.