Стрічка новин

з 29 листопада по 5 грудня


Овен

Остерігайтеся несподіванок, навіть тих, які будуть iз деякими перспективами. Ви можете з ними не впоратися. Не варто купувати дорогi речi, краще зекономити кошти.

Телець

Тиждень несприятливий для налагодження дружніх стосунків. Нові друзі можуть поставити вас у незручне становище. Можуть спливти минулі конфлікти.

Близнюки

Займіться втіленням у життя ваших давніх планів – зараз для цього сприятливий час. Ваші близькі потішать вас гарним настроєм і розумінням.  Сплануйте цікаву подорож.

Рак

Ви будете залежнi від обставин і рішень близьких. Не варто боротися за власну позицію. Якщо на щось погодилися, тримайте слово. Не варто нічого приховувати.

Лев

Не піддавайтеся погоді й беріться до справ з оптимізмом. Вам все вдасться. З близькими пануватиме розуміння. Вихідні проведіть з друзями.

Діва

Ви змінюватимете плани, робитимете їх різноманітнішими. Вимоги до вас зростуть і не дадуть робити те, що вам хочеться. Але ви побачите поліпшення.

Терези

Стане зрозумiло, що наслідувати повинні саме вас. Опануйте себе, попрацюйте над собою, робiть те, що вважаєте за потрібне.

Скорпіон

Ви прагнете потрапити в епіцентр подій. Швидше за все, вибитися в лідери не вдасться, а на роль другого плану ви не погодитесь.

Стрілець

Вірність не буде вашою головною чеснотою. Ви відкриєте, що флірт таїть у собі набагато більше насолоди, ніж звичайні відносини.

Козеріг

Вам буде легше піти на конфлікт, ніж спробувати знайти компроміс. Ви помітите, як відносини псуються через дрібницi. Наприкiнцi тижня ви з головою поринете в нові стосунки.

Водолій

Зараз період розуміння, старайтеся уникати сварок і будьте терплячими з близькими. Займіться здоров’ям і тим, що вам до душі.

Риби

Ви зможете зробити активні кроки для кар’єрного росту. Постарайтеся закріпити отримані результати, оскiльки потім зробити це буде набагато складніше.