Стрічка новин

з 14 по 20 червня


Овен

Спроба всидіти одразу на двох стільцях створює для вас значний ризик втратити всі можливості одночасно. Тi, хто шукає свою половинку, з легкістю заводитимуть нові знайомства.

Телець

Побачення й палкi романтичнi зустрічi не зможуть привести до появи нових відносин, адже ви знаходитимете в кожному новому партнері вади.

Близнюки

З’являться нові перспективи у роботі, зможете розпочати нарешті власну справу, яка принесе прибуток і задоволення. Подумайте про плани на майбутнє і втілюйте мрії в життя.

Рак

У роботі пануватиме спокійний період, очікуйте на покращення фінансового становища. Будьте гнучкими й терплячими – і удача супроводжуватиме вас і в кар’єрі, й в особистому житті.

Лев

Подолати труднощi допоможуть близькі люди, яких у вас достатньо. Падіння змінять підйоми, цьому сприятимуть ваша активність і працездатність.

Діва

Вашим успiхам перешкоджатимуть фiнансовi перевірки. Це значно гальмуватиме вашi просування. У декого навіть виникне бажання знайти менш оплачувану, але спокiйнiшу роботу.

Терези

Відсутність грошей не дозволить купувати дорогi речi. Доведеться повертати борги, що теж призведе до жорсткої економiї.

Скорпіон

Не варто намагатися отримати доходи обманним шляхом або навіть виграшем у лотерею чи рулетку. Всі такі варіанти ні до чого хорошого не приведуть, можливі лише втрати грошей або великі проблеми з законом.

Стрілець

Відмова від високої посади на користь тихого і спокійного місця роботи, не принесе прибутків. Доля обiцяє удачу тим, хто не побоїться ризикувати i робити авантюрні та нерозсудливі вчинки.

Козеріг

Перед вами життя ставитиме, на перший погляд, складні завдання. Але ви вийдете переможцем в цій сутичці, i ніщо не зможе перешкодити вам досягти задуманого.

Водолій

Не все просуватиметься гладко, адже в сильних та успішних людей завжди є заздрісники. Не забувайте прислів’я «Довіряй, але перевіряй». Нарешті ви зможете знайти золоту середину між роботою та відпочинком.

Риби

Дехто з вас розчарується в коханні. Це пов’язано з тим, що ви перестанете відчувати прихильнiсть близької людини.