Стрічка новин

з 11 по 17 жовтня


Овен

Не давайте здачу за «ляпас», краще промовчати. Вiд цього може постраждати репутація. Якщо ваш опонент сильнiший за вас, краще помиритися.

Телець

Друзi простягнуть вам руку допомоги. У важкі часи ви не залишитеся самотнi. Але треба й самому шукати вихiд iз скрутного становища.

Близнюки

Є шанс продемонструвати свою компетентність. Зможете зрушитися з точки і почати втілювати плани в життя. Подумайте про те, щоб відпочити із сім’єю.

Рак

Спробуйте те, на що раніше не наважувалися. Це тиждень експериментів та експромтів. Ваша поведінка дозволить грати на слабкостях інших.

Лев

Ваші обставини складатимуться на краще. Ви не піддаватиметеся емоціям і зможете побачити, що вас оточують друзі, а близькі люди люблять вас.

Діва

Подивіться, що навколо все добре і не варто нічого міняти. Якщо зважитеся на змiни, то порадьтеся з досвiдченими людьми.

Терези

Не намагайтеся дотримуватися єдиної стратегії. Якщо вирішите самостійно працювати, то роботи тiльки додасться. Навчiться доводити справу до кінця.

Скорпіон

Тримайте при собі думки про інших. Не виносьте сміття з хати. Пам’ятайте про те, що через нестриманість вас можуть оцiнити як некомпетентного співробітника.

Стрілець

Тиждень буде серйозним і напруженим. Іноді вашi думки нікого не цікавитимуть. Варто підготуватися до серйозних випробувань.

Козеріг

Ви можете припуститися помилок. Обережно проведіть розвідку. У вас є можливість дійти до фінішу незвичайним способом, навiть порушуючи плани.

Водолій

Оточуючi вразять вас несподіваними вчинками. Спробуйте адекватно оцінювати ситуацію. У вихiднi доведеться займатися побутовими проблемами.

Риби

Ви відчуєте себе таким, яким хочете бути. Але не будьте надмірно самовпевненими, оскiльки не всiм до вподоби ваша стратегiя.