Стрічка новин

з 16 по 22 серпня


Овен

Зараз не той час, коли треба йти напролом, слід шукати обхідних шляхiв. За таких умов ви можете розраховувати на втілення своїх планів у життя.

Телець

Ситуація така, що зникне багато перешкод. Саме тому слід скористатися нагодою і підтягнути ті справи, в яких спостерігається відставання.

Близнюки

Цього тижня очiкуйте матеріальнi прибутки. На тлі стабільно високих фінансових надходжень ви зможете сформувати капітал для майбутніх проектів.

Рак

Тиждень буде спокійний і безтурботний. У вас з’являться великi можливостi, тож реалiзуйте найсмiливiшi мрiї.

Лев

У вашому життi будуть сприятливі зміни. У професійній сфері виникатимуть нові вигідні проекти.  В соціальному плані можливі контакти з потрібними людьми. З близькими пануватиме розуміння та гармонія.

Діва

Вам буде не вистачати самостійності, оточуючi утримуватимуть вас. Розширюйте своє коло спілкування, нікого не примушуйте до солідарності.

Терези

Вiдбудуться невластиві вам події. Не звертайте на них уваги – все це тимчасово. Щоб покращити ситуацiю, бiльше працюйте.

Скорпіон

Дійте тільки за суворим розрахунком. Колективні дії будуть результативнiшими, але не спокушайтеся, що це однодумці. Визначтеся конкретно зі своїми бажаннями.

Стрілець

Для вас відкриються загадки. Те, що здавалося неприємним, при найближчому розгляді може виявитися чимось кращим. Не забувайте про тих, хто від вас залежить.

Козеріг

Ті, хто раніше робив по-вашому, можуть виявитися опозицією і завдати вам неприємностей. Щоб виправити ситуацiю, першими йдiть на компромiси.

Водолій

Цього тижня все залежатиме від вашої особистої позиції. Якщо знаєте, як чинити, відразу дійте. На події дивіться реально, не спокушайтеся на обіцянки.

Риби

Тиждень буде насичений подіями. Думайте перед вчинками, оскiльки минулі помилки виправити не вдасться. Ви отримаєте те, до чого давно йшли.