Команда пожежно-рятувальної служби Тернопільської області – «бронзовий» призер чемпіонату з волейболу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

22 серпня на спортивному майданчику Тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» відбулися змагання з волейболу серед збірних Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України, за програмою «Динаміада – 2017».

У фіналі команда пожежно-рятувальної служби області здобула почесне третє місце.

У змаганнях брали участь вісім команд. Усі були добре підготовленими та налаштованими на дружню боротьбу за призові місця.

007

Спортсмени продемонстрували цікаву, динамічну гру та справжні бійцівські якості. Особливо відзначились збірні Управління поліції охорони та Управління Національної поліції, які проявили себе справді достойними суперниками та у підсумку здобули, відповідно, перше та друге призові місця. Призерів нагородили кубками та грамотами, повідомили у прес-службі У ДСНС України в Тернопільській області.