Легкоатлет – студент ТНЕУ здобув на чемпіонаті України в Сумах «срібло»

Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед дорослих, який завершився у Сумах, став офіційним стартом нового сезону для наших легкоатлетів. Учасниками його стали 26 команд, які представили усі регіони України. І за підсумками турніру тернопільські спортсмени посіли 14 командне місце. Про це повідомили у пресс-службі ТОДА.

Так, Сергій Крук у стрибках у довжину з результатом 7 м 49 см виборов срібну нагороду. Сергій представляє обласну ШВСМ, тренер Михайло Васірук, є студентом ТНЕУ.

Непогані результати у стрибках у висоту показали вихованці тренера Євгена Кармелюка – Олександр Хома, Віктор Ворко та Христина Стефанишина. Олександр, подолавши планку в 2 м 05 см, посів четверте місце, а Христина із результатом 1 м 70 см була п’ятою. Обоє атлетів навчаються у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Гнатюка. А Віктор Ворко виборов сьоме місце (результат 2,00 м).

Також сьомим став у штовханні ядра з результатом 15 м 41 см ще один майбутній педагог Іван Карюк, який вперше виступав на цьому турнірі серед дорослих спортсменів (тренер Іван Чуба), а його колега по команді Олександр Шилівський, штовхнувши ядро на 15,12, був дев’ятим (тренер Іван Панасюк).

Учасниками змагань у Сумах стали і юнаки. Макух Василь у бігу на 60 м з результатом (6.96) посів восьме місце (тренер Богдан Дуда, економічний коледж ТНЕУ), а Оксана Більчак була восьмою на дистанції 800 м з результатом 2.14.45 (тренери Ольга Стефанишина та Володимир Небельський, ТНПУ імені Гнатюка).

Із 30 січня до 1 лютого Суми приймали і Чемпіонат України серед юнаків.