Легкоатлети Зборівської ДЮСШ, що на Тернопільщині, вибороли медалі на змаганнях у Львові (ФОТО)

13 січня у Львові в легкоатлетичному манежі НСБ ЛВС відбулася відкрита першість Буської ДЮСШ з легкої атлетики, приурочена 30-річчю створення спортивної школи.

Приємно, що навіть на дитячих змаганнях уже використовували електронне табло і фотофініш. Знімки фотофінішу вивішували на дошці результатів після кожного забігу. Таке навіть на дорослих всеукраїнських змаганнях зустрінеш рідко.

Хочеться відмітити гарну організацію змагань та чудову роботу команди Буської ДЮСШ.

А Зборівська ДЮСШ від Тернопільської області на цих змаганнях була представлена чотирма учасниками і здобула 4 медалі. Про це повідомляє тренер-викладач І категорії з легкої атлетики Володимир Небельський

Друге місце на дистанції 600 м завоювала Уляна Рава. Друге місце це на дистанції 1000 м – Марія Мочук. Друге місце на дистанції 1000 м виборов Святослав Наконечний. Третє місце на дистанції 1000 м у Андріани Антонюк.