Стрічка новин

Майже половина безробітних Тернопільщини мають вищу освіту

Майже половина безробітних Тернопільщини мають вищу освіту

На обліку в центрах зайнятості Тернопільщини на 1 червня цього року перебувало 9767 безробітних. Частка жінок зі статусом безробітного склала – 48,9 відсотків, молоді віком до 35 років – 31,8 відсотків, робітників – 45,5 відсотків, службовців – 37,7 відсотків, осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні – 42,5 відсотків. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

Серед безробітних 44,7 відсотків – особи з вищою освітою. А в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості цей показник сягнув 81,2 відсотки.

Допомогу з безробіття отримували 8378 краян. Середній розмір цієї допомоги у травні 2017-го становив 1753,81 грн.

«Головною проблемою на ринку праці області, – наголосив директор ОЦЗ, – залишаються труднощі з укомплектування вільних робочих місць кваліфікованими робітниками. Основою ж позитивних зрушень є формування оптимальних умов для розвитку середнього та малого підприємництва, зменшення розмірів відшкодування кредитних ставок, залучення інвестицій та створення додаткових робочих місць з гідною оплатою праці, підвищення розміру заробітної плати».

Loading...

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

// //-->