Михайло Апостол знає, як наповнити державну казну

Михайло Апостол знає, як наповнити державну казну

апостол

На жаль, нерідко задекларовані урядом реформи не приносять бажаних результатів лише через відсутність твердої політичної волі. Відтак, Кабмін гарячково шукає вихід із цієї непростої ситуації, йде на поводу у міжнародних спонсорів та популістів, а натомість не завжди і повністю задіює ті резерви та можливості, які у найстисліші терміни здатні наповнити державний бюджет, за три роки позбутися дефіциту бюджету Пенсійного фонду та раз і назавжди подолати земельну корупцію.

Наш земляк, радник міністра МВС та експерт у сфері земельних відносин Михайло Апостол справедливо вважає, що з будь-якого лабіринту проблем можна знайти правильний вихід. Основне – треба нарешті навчитися бачити перспективу, а не бігати за потягом, який вже відправився. Зокрема, на своїй сторінці у соціальних мережах Михайло Апостол написав:

«Даю унікальний і надзвичайно простий рецепт, розрахунок якого зробив з 10 мільйонів гектарів землі державної власності (а ще є невитребувані та відумерші паї, неуспадкована спадщина, землі резерву і запасу тощо).

Отже:

Кабінету Міністрів  слід встановити мінімальну оплату земельного податку за 1 гектар для підприємств всіх форм власності, наукових установ (крім дослідних ділянок наукових установ, затверджених Кабміном), Міністерств, профспілкових організацій, різноманітних державних установ,  які використовуються для вирощування сільськогосподарської продукції і перебувають у постійному користуванні чи довгостроковій оренді  – 4 тисячі гривень (більша половина і так йде в чиїсь кишені). Цей крок дозволить залучити як мінімум 40 мільярдів додаткових коштів щорічно.

Усім вищеназваним користувачам землі державної власності, яку використовують для вирощування сільськогосподарських культур (крім дослідних ділянок наукових с/г установ) відмінити пільгове оподаткування і теж встановити мінімальну плату за 1 гектар – 4 тисячі гривень.

Заборонити всім користувачам с/г земель держвласності проводити форму самовільної відмови від постійного користування. Це право треба надати Кабміну чи Мінекономіки.

А от контроль за виконання цих пунктів мають здійснювати Мінекономіки, Мінфін та ДФС .

Для того, щоб використати ці ефективні засоби наповнення державної казни, потрібна лише політична воля».

 

 

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *