Стрічка новин

«Нафтогаз» збільшив вартість «голубого палива» для бюджетних установ Тернополя на 60 відсотків

rahunok-svitlo-gaz рахунок світло газ опалення квитанція

Тариф на тепло для бюджетних установ Тернополя буде майже на 40 відсотків вищим від діючого та на 8 відсотків вищим, аніж тариф на теплову енергію для інших споживачів. Головна причина у новій ціні на газ, за якою НАК «Нафтогаз» продає його КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» для виробництва тепла дитячим садочкам, школам, медичним закладам тощо.

Директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Андрій Чумак пояснює, що у структурі тарифу на тепло для бюджетних установ 85,6 відсотків становить саме ціна на газ. Інша частина тарифу – витрати на електроенергію, амортизацію, оплату праці, запасні частини тощо.

«На даний час за опалення у дитячих садочках, школах та медичних закладах місто буде оплачувати більше, аніж платять за тепло комерційні підприємства чи звичайні мешканці, – розповідає Андрій Чумак. – Адже зараз НАК «Нафтогаз» продає нам газ для того, щоб ми виробляли тепло бюджетним установам за ціною на 60 відсотків вищою, ніж та, яка була закладена у діючих тарифах».

Загалом для того, щоб дитячі садочки, школи та медичні заклади Тернополя опалювалися, з бюджету міста додатково необхідно виділити біля 5 млн. грн.

Loading...
загрузка...

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

// //-->