Стрічка новин

Наші клуби у Єврокубках

Наші клуби у Єврокубках

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

ліга чемпіонів

«Шахтар» стартує в груповому турнірі, жеребкування раунду заплановано на 24 серпня, перші матчі відбудуться 12-13 вересня.

«Динамо» стартує на третьому кваліфікаційному раунді у нечемпіонській кваліфікації (тут кияни серед сіяних команд). Жеребкування раунду заплановане на 14 липня, матчі відбудуться 25-26 липня та 1-2 серпня. Серед можливих суперників такі команди: «Стяуа» (Румунія), «Янг Бойз» (Швейцарія), «Ніцца» (Франція), «Істанбул» (Туреччина), АЕК (Греція). Якщо кияни пройдуть далі, в раунд плей-оф, там їх очікує жеребкування 4 серпня і матчі 15-16 та 22-23 серпня, а список суперників поки невідомий.

ЛІГА ЄВРОПИ

ліга європи

«Зоря» стартує в груповому турнірі, жеребкування раунду заплановано на 25 серпня, перші матчі відбудуться 14 вересня.

«Олімпік» стартує на третьому кваліфікаційному раунді, жеребкування заплановано на 14 липня, матчі відбудуться 27 липня та 3 серпня. За умови проходження третього кваліфікаційного раунду, на донеччан чекає раунд плей-оф (жеребкування заплановане на 4 серпня, матчі на 17 та 24 серпня), де до 29 переможців третього кваліфікаційного раунду приєднаються 15 команд, які «вилетіли» на третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів. Разом це буде 44 команди, які розділять на дві частини, а 22 переможці раунду плей-оф вийдуть у груповий турнір Ліги Європи.

«Олександрія» також стартує на третьому кваліфікаційному раунді, жеребкування якого заплановане на 14 липня, а матчі відбудуться 27 липня та 3 серпня. За умови проходження третього кваліфікаційного раунду, на олександрійців чекає раунд плей-оф, у якому діють ті ж  правила, що і для «Олімпіка».

 

Loading...

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

// //-->