Не наші Ігри

На Зимовій Олімпіаді в Пхьончхані розіграно вже більше половини комплектів нагород зі 102 можливих. У медальному заліку й надалі впевнено лідирують спортсмени з Норвегії  та Німеччини. Лише за перші десять днів кожна з команд завоювала по 10 нагород найвищої проби. По 6 медалей найвищого ґатунку – у Нідерландів та Канади, 5 золотих медалей – у США. Щоправда, поки газета дійде до читачів, ця статистика, безсумнівно, зміниться, адже кожного дня олімпійські старти тривають. А от збірна України після «золота» Авраменка піднялася у заліку на 17 позицію, яку легко може втратити. Адже, судячи з постійних провалів наших олімпійців, на інші нагороди годі й сподіватися. Зрештою, судіть самі:

15 лютого

Майстер скелетону Владислав Гераскевич показав 14-й та 15-й результати на дебютних для України Іграх у цьому виді спорту. Ольга Книш зайняла 53-е місце у слаломі-гіганті. Гірськолижник Іван Ковбаснюк потрапив у топ-50 під час швидкісного спуску зайнявши 49-е місце. Сумно завершилася індивідуальна гонка у жіночому біатлоні: Юлія Джима – 20-а, Валя Семеренко – 25-а, Віта Семеренко – 63-я, Анастасія Меркушина – 70-а.  Чоловічу індивідуальну гонку українці завершили за межами топ-20. Фристайлістка Ольга Полюк не потрапила у фінал в акробатиці, показавши 10-й підсумковий результат. У санному спорті в змішаних командних змаганнях українці показали останній результат.

16 лютого

Гірськолижник Іван Ковбаснюк, на жаль, не зміг фінішувати в Супергіганті. Владислав Гераскевич з найкращим результатом України на ОІ-2018 став сьомим у фінальному заїзді в скелетоні, у підсумку наш спортсмен – 12-й. Ольга Книш у слаломі продемонструвала не найкращий 45-й результат. У фігурному катанні в короткій програмі Ярослав Паніот зайняв останнє місце і не зміг кваліфікуватися в наступний раунд. У чоловічій лижній гонці вільним стилем на 15 км українці Олексій Красовський і Андрій Орлик фінішували у восьмому десятку.

17 лютого

Гірськолижниця Ольга Книш у слаломі-гіганті зайняла 43-є місце. Сестри Семеренко невдало виступили у біатлонному мас-старті – Валя фінішувала 19-ю, а Віта – із 24-м результатом. Олександр Абраменко пробився у фінал змагань фристайлістів у лижній акробатиці.

18 лютого

Ігор Ковбаснюк посів 57 місце у гігантському слаломі, програвши переможцю майже 20 секунд. Олександр Абраменко здобув першу медаль для України у Пхенчхані – золото у фрістайлі.

19 лютого

Представники України у танцювальних змаганнях фігуристів Олександра Назарова та Максим Нікітін завершили виступи на 21-му місці, не пробившись у фінал.