Нічия не рятує ФК “Тернопіль” від вильоту з Першої ліги

ФК «Тернопіль» в останньому домашньому матчі сезону показав доволі змістовну гру, хоча й розійшовся миром з охтирським «Нафтовиком» – 0:0.

На старті матчу футболісти ФК «Тернопіль» вдалися до ударів з середньої і далекої відстані. Були близькими до взяття воріт Роман Кухарський, Ігор Вонс та Степан Клекот. У дебюті другого тайму гравці ФК «Тернопіль» стримали кілька хороших атак суперника, після чого самі методично почали штурмувати ворота «Нафтовика». А найкращі моменти для взяття воріт гостей тернополяни змарнували у кінці матчу. На 90-й хвилині Ігор Вонс з десяти метрів спрямував м’яч повз стійку, а на першій, доданій до основного часу, хвилині зобов’язаний був забивати Артур Дорі, коли вийшов на побачення з голкіпером, але пробив прямо в нього.

2 червня ФК «Тернопіль» зіграє останній матч сезону. Муніципали гратимуть у гостях проти «Черкаського Дніпра».

Нагадаємо, що з 28 ігор тернополяни виграли лише три, ще п’ять завершили внічию, а решту 20 – програли. При цьому вони забили 16 голів, а пропустили у власні ворота аж 56. Таким чином, набравши заледве 14 очок, ФК «Тернопіль» намертво закріпився на останньому місці турнірної таблиці у Першій лізі.