Стрічка новин

Платникам Тернопільщини торік відшкодовано 422 мільйони гривень ПДВ

Якщо річний дохід буде меншим 3 мільйонів гривень (250 тис. грн. щомісяця), то з суми перевищення стягуватиметься 10 відсотків

Протягом січня-грудня 2017 року 69 суб’єктів господарювання області заявили бюджетне відшкодування з податку на додану вартість на розрахунковий рахунок в сумі 428 млн грн. За аналогічний період 2016 року заявлено до відшкодування 386 млн грн.

Станом на 1 січня 2018 року платникам податків області відшкодовано з Держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок ПДВ на суму 422 млн грн, тоді як за підсумками 2016 року ця цифра становила 296 млн грн. Про це повідомили у відділі організації роботи Головного управління ДФС у Тернопільській області.

За результатами проведених перевірок, у січні-грудні 2017 року упереджено бюджетне відшкодування ПДВ на суму 0,2 млн грн.

Показники збільшення повернення податку свідчать про ефективне запровадження Електронного реєстру відшкодування ПДВ. Передусім, він передбачає автоматичну систему управління ризиками при адмініструванні ПДВ, прозорий процес повернення податку та його детінізацію.

Loading...
загрузка...

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

// //-->