Представник тернопільського «Інваспорту» здобув дві золотих і бронзову медалі на Кубку України з лижних гонок

Упродовж п’яти днів у селі Яворів, що на Львівщині, проходив Кубок України з лижних перегонів серед спортсменів з порушеннями слуху. Від Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт» змагався заслужений майстер спорту України Андрій Андріїшин, який завоював на цьому турнірі три медалі – дві золотих та одну бронзову.

У гонці класичним стилем на дистанції 10 км наш земляк виборов золоту нагороду. Ще одне «золото» дісталось йому за перемогу в спринті вільним стилем (пролог) 1200 м. У масс-старті вільним стилем на 10 км Андрій здобув бронзову медаль.

Тренує спортсмена заслужений працівник фізичної культури і спорту, заслужений тренер України Віктор Федорчак, повідомили в управління фізичної культури і спорту.