Тернопiльськi легкоатлети здобули «золото» Кубка України у Києві (ФОТО)

У Києві, в легкоатлетичному манежі ШВСМ, 18 лютого, відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні. В цьому році турнір проводився, згідно рейтингу легкоатлетів, і тільки дванадцятеро кращих у своїх видах були допущені до цих змагань.

• 007
  • 006

Тернопільщину представили чотири учасники, і всі стали переможцями. Так, Олександр Хома (ДЮСШ Тернопільського району, тренер Євген Кармелюк, студент ТНПУ ім. Гнатюка) у стрибках в висоту з результатом 205 см став володарем Кубка, повідомили в управлінні фізичної культури та спорту ТОДА.

Сергій Крук (обласна ШВСМ, тренер Михайло Васірук, студент ТНЕУ), стрибнувши у довжину на 738 см, також не залишив своїм суперникам шансів і здобув перемогу.

Наталя та Іван Стребкові (обласна ШВСМ, тренери Сташко І.П., Олександр Степанюк, ТНПУ ім. Гнатюка), вперше стартуючи в цьому сезоні, показавши час, відповідно 9.24,08 сек та 8.15,82 сек, забрали Кубки до сімейної колекції.