Тернопільські рятувальники здобули «срібло» у турнірі з гирьового спорту (ФОТО)

2 грудня відбулась особисто-командна першість Тернопільської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту, за програмою змагань «Динаміада-2016». У ньому взяли участь 7 команд динамівських колективів фізичної культури.  23 учасника спортивних перегонів продемонстрували свою силу у ривку та поштовху гирі вагою 32 кілограми.

4

Загальний результат визначався за сумою двоборства. У підсумку, команда Управління ДСНС України у Тернопільській області посіла почесне друге місце, поступившись лише збірній Головного управління Національної поліції та залишивши позаду такі спецпідрозділи, як Служби охорони, Пенітенціарна служба та Фіскальна служба, Національна гвардія.

6

Відзначились рятувальники і в особистих заліках. Зокрема, командир відділення ДПРЧ-10 Василь Максимів виборов перше, а начальник відділення ДПРП-25 Василь Сохацький – друге місце  у ваговій категорії до 95 кг. Пожежний-рятувальник ДПРП-21 Володимир Довгошия, який зайняв перше місце у ваговій категорії до 63 кг, провідний інспектор Збаразького РВ Андрій Станчак – здобув друге місце у ваговій категорії до 73 кг, начальник караулу ДПРЧ-4 Микола Іванах посів 3 місце в ваговій категорії до 85 кг.

7

Переможців нагородили кубками, грамотами та дипломами фізкультурно-спортивного товариства «Динамо». Загалом, за підсумками змагань проведених з початку року збірна Управління ДСНС України у Тернопільській області залишається в числі лідерів.