Тернопільський футбол: «Медобори» у спарингу обіграли чортківський «Кристал» (ФОТО)

11 жовтня один із лідерів вищої обласної ліги мав би провести виїзний поєдинок 15-го туру в Теребовлі, але через участь тамтешньої «Ниви» в аматорському чемпіонаті України матч відбудеться в середу, 14 жовтня. Про це повідомляє сайт АФТ.

Щоб не втрачати ігровий тонус зеленяни на домашньому полі провели товариський поєдинок із командою ФСК «Кристал» Чортків U-19 (на фото), яка нещодавно розпочала свої виступи в Дитячо-юнацькій футбольній лізі України серед своєї вікової категорії.

«Медобори» у цьому поєдинку застосували широку ротацію, випустивши майже два склади у кожному із таймів. Тож можливість зіграти і проявити себе отримали ті гравці, які в регулярному чемпіонаті отримували не так багато ігрової практики. Варто зазначити, що зробили вони це доволі впевнено і вдало, адже голи забивали лише ті гравці, які здебільшого раніше знаходились в запасі. Відзначились Олег Господарик і Тарас Вахрів, який оформив «дубль».

У такому матчі можна було і поексперементувати. Тож голкіпери Тарас Бень та Дмитро Карасьов спробували себе в якості півзахисників і в новому амплуа виглядали доволі непогано.

Досвід виявився сильнішим молодості та, не зважаючи на те, що чортківчани зуміли двічі забити, перемогу все таки святкували «Медобори» – 3:2. Тож зеленівська команда в хорошому і бойовому настрої підходить до матчу з теребовлянською «Нивою».

Нагадаємо, зеленяни вже забезпечили собі один з комплектів нагород. Нижче третього місця вони не опустяться, адже до сьогоднішніх 21 очка варто доплюсувати три залікових пункти у матчі останнього 16-го туру проти бучацького «Колоса», який знявся зі змагань і команди-суперниці отримують технічні перемоги, не виходячи на футбольне поле. Натомість, підопічні Степана Клекота мають шанс поборотися і за срібні нагороди, для цього потрібно перемагати у Теребовлі і очікувати, що конкурент – великогаївський «Агрон» втратить очки у двох останніх турах.

«Медобори» у матчі з «Кристалом» виступали у такому складі: 1 тайм – Бень Т., Данилків М., Клекот С., Козовик І., Денькович П, Фостик А., Добривода І. (к), Кондзьолка А., Господарик О., Вахрів Т., Полянчук C.; 2 тайм – Кохан О., Данилків М., Добривода І. (к), Козовик І., Денькович П. (Полюхович М., 65), Бень Т., Мельник М., Карасьов Д., Вахрів Т, Фостик А., Господарик О.