Топ-6 напоїв, здатних уповільнити старіння

Топ-6 напоїв, здатних уповільнити старіння
Стародавні алхіміки так і не вивели формулу еліксиру молодості. Сумувати з цього приводу не варто, тому що напої молодості і краси можна приготувати самим. Ось топ-6 напоїв, що володіють ефектом омолодження.

Морквяний сік

Забезпечує здоровий колір обличчя і гладку чисту шкіру. Речовини, що входять до складу соку з моркви, допомагають впоратися з дерматитом та іншими шкірними захворюваннями. Однак каротин важко засвоюється сам по собі, тому фахівці рекомендують додавати в нього трохи жирів: сметану, масло або вершки.

Сік грейпфрута

Збереже шкіру здоровою і гладкою. Лікопін, що міститься в грейпфрутовому ці розгладжує зморшки і допомагає шкірі залишатися молодою.

Какао

Не тільки смачний напій, але ще і дуже корисний. Він благотворно впливає на серце, зберігає молодість і здоров’я кровоносних судин. Природні антиоксиданти, що входять до складу какао, знижують ризик підвищення артеріального тиску і виникнення діабету.

Виноградний сік

Настільки багатий різними корисними речовинами, що медики порівнюють його з мінеральними водами. Велика кількість пектинових речовин, що міститься в соку винограду, знижують рівень холестерину і виводять з організму вільні радикали.

Гранатовий сік

Один із чемпіонів за вмістом вітамінів, корисних речовин, органічних кислот і ферментів. Він виконує роботу лікаря-косметолога для нашого організму: покращує стан шкіри, волосся, нігтів і суглобів. Тільки не забудьте, що гранатовий сік досить агресивно впливає на слизову шлунково-кишкового тракту, тому його потрібно розбавляти в пропорції 1: 1 і випивати за півгодини до прийому їжі. А ще краще – змішувати його з морквяним або буряковим соками.

Червоне сухе вино

Як не дивно, теж у списку омолоджуючих напоїв. Червоне вино зміцнює судини, запобігає розвитку хвороби Альцгеймера і атеросклерозу, сприяє схудненню, підвищує тонус організму і здатність до розумової і фізичної діяльності. Головне тут – не перестаратися, так як вживання великої кількості спиртного знищує клітини мозку, веде до порушення пам’яті і свідомості, а в подальшому – до алкогольної залежності.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *