Стрічка новин

У Тернопільський Центр обслуговування платників звернулось понад 280 тисяч громадян

Для зручності платників податків в Тернопільській об’єднаній ДПІ функціонує Центр обслуговування платників, фахівці якого надають адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, здійснюють прийом звітності та вхідної кореспонденції.

Станом на сьогодні, тут можна отримати 17 видів безоплатних адміністративних послуг. Про це повідомляють у Тернопільській ОДПІ.

Так, протягом 2017 року фахівцями Центру надано 50628 адміністративних послуг. За цей період видано 23130 карток платника податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Також, надано 4331 витяг з реєстру платників єдиного податку, 2737 підприємців зареєструвались платниками-«спрощенцями». Крім того, фахівцями інспекції зареєстровано 4496 книгу обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 3557 книг обліку розрахункових операцій. Видано 9125 відомостей з Держреєстру фізосіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків.

Нагадуємо, що у січні розпочалась кампанія декларування громадянами неоподатковуваних доходів. Дізнатись про її особливості у 2018 році можна у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ за адресою: вул. Білецька,1 чи за телефоном: 43-46-46, 43-46-10.

Loading...
загрузка...

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

// //-->