Стрічка новин

У Тернополі захворіли на кір 18 дітей

gryp грип хвороба

Від початку жовтня до 8 листопада у Тернополі зафіксовано 18 випадків захворювання на кір серед дітей. Це означає, що у місті неблагополучна епідситуація. Аби уникнути подальшого поширення інфекції, профілактичні попереджувальні заходи у місті продовжені до 28 листопада, повідомили у прес-службі Тернопільської міської ради.

За словами заступника директора Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Володимира Кучми, ріст захворюваності, насамперед, пов’язаний із недостатнім рівнем вакцинації серед дорослих та дітей. Загальна кількість дітей, які вакциновані проти кору, на сьогодні складає 84 відсотки. Щоб зупинити епідемію, потрібно, аби цей показник сягав щонайменше 95 відсотків.

Не підлягає вакцинації лише невелика кількість дітей: ті, яким проводять переливання крові, яким призначена імуносупресивна терапія, а також діти, які мають непереносимість білка. Для того, щоб вберегти згаданих дітей від інфекції, медики радять таким пацієнтам та їхнім батькам перебувати вдома протягом 21-го дня. Всіх інших, і дорослих у тому числі, медики закликають терміново зробити вакцинацію, щоб не наражати на небезпеку себе та інших.

Для проведення вакцинації проти кору батькам потрібно звернутися у Тернопільську міську дитячу комунальну лікарню або до дільничного лікаря-педіатра за місцем проживання.

Loading...
загрузка...

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

// //-->