Стрічка новин

У ТНЕУ відбувся воркшоп «Погляд у майбутнє» (ФОТО)

Студенти-старшокурсники спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» і викладачі кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Тернопільського національного економічного університету провели перший воркшоп під назвою «Погляд у майбутнє».

6

Worshop – колективний навчальний захід, учасники якого отримують нові знання і навички у процесі динамічної групової роботи. Його мета – допомогти ініціативним людям писати успішні проекти, втілювати свої ідеї, знайти себе в житті.

Захід відбувся в актовій залі юридичного факультету за участю відомих людей Тернопільщини, які досягли успіхів у різних сферах діяльності.

4

Серед них – головний редактор редакції інформаційних програм Тернопільської державної телерадіокомпанії Ігор Бенцал, завідувач кафедри психологічних і педагогічних дисциплін, доктор педагогічних наук, професор Анатолій Вихрущ, арт-директор нічного клубу «Алюр», власник кафе «Лампа» Олесь Зіньків, комерційний директор поліграфічної компанії «Zaza Print» Юлія Чемерис, успішна тернопільська блогерка Аліна Френдій.

Захід став справжньою «майстернею, де твориться успіх». Гості ділилися своїми життєвими історіями, рецептами успіху, порадами тим, хто вагається і  ще не знайшов свою дорогу в житті.

7

Позитивні враження захід залишив у студентів. Вони зазначили, що «цікаво було познайомитися з успішними людьми, послухати їхні життєві історії, поради, що в житті повинна бути ціль, якої потрібно досягати, набиратися знань, досвіду, крок за кроком будувати власне життя», що «потрібно вірити у власні сили, завжди вчитися нового, розвиватися і вдосконалюватися», що «просто треба любити те, що робиш».

10

Найбільше студентам та присутнім запам’яталися слова професора Анатолія Вихруща «Пізнай самого себе». Тоді людина зрозуміє, яким шляхом далі йти. А кожен день варто починати зі слів «Я здорова!», «Я гарна!», «Я сильна!».
З неабиякою цікавістю присутні слухали Аліну Френдій, яка продемонструвала  особливості представлення аканту в мережі Instagram.

8

Шоумен Лесик (як він сам одразу себе назвав) ділився історіями зі свого життя, дав конкретні поради, з чого починати певну справу, адже він досяг вже чималого. Його настанови: починати з малого, виробити звичку закінчувати справу, не опускати руки після невдач, потрібно використовувати усі шанси в житті, перемоги досягаються через невдачі.

9

Комерційний директор Юлія Чемерис захопила присутніх своєю життєвою історію, як досягти успіху, маючи перед собою мрію та йти до неї.  Зі свого досвіду вона розказала студентам, на що треба звернути увагу при написанні резюме та проходження співбесіди.  Основна думка: «не має таких слів «не можу» і « не знаю», є тільки бажання і віра у власні сили».

5

Захід пройшов у дружній атмосфері, дав можливість учасникам збагатитися новими знаннями, обмінятися нестандартними ідеями. Сподіваємося, проведення подібних заходів допоможе багатьом молодим людям стати успішними і буде доброю традицією для кафедри й факультету.

Loading...

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

// //-->