Взявши у заручники президента, «Динамо», таки поїхало до Маріуполя

У 25 турі УПЛ столичний клуб здобув вольову перемогу над «Маріуполем».

Щоправда, до перерви значно агресивніше виглядали саме господарі. У середині першого тайму вони й повели у рахунку – 1:0.

«Динамо» відігралося відразу після відпочинку, а ще через кілька хвилин вийшло вперед – 1:2. Третій гол у ворота маріупольців став логічним завершенням серії помилок в обороні команди.

«Маріуполь» зумів повернути інтригу під кінцівку зустрічі, однак “Динамо” відстояло переможний рахунок – 2:3.

Доречно нагадати, що у першому колі Чемпіонату керівництво столичного клубу саботувало приїзд команди у прифронтове місто, за що ФФУ зарахувала «Динамо» технічну поразку. Цього ж разу гарантом безпеки для київських футболістів, схоже, виступив сам президент України, який був присутній на стадіоні під час матчу.

Результати інших матчів:

“Карпати” – “Чорноморець” – 3:1

“Зірка” – “Олександрія” – 0:0

“Ворскла” – “Верес” – 0:0

“Сталь” – “Олімпік” – 0:0

“Зоря” – “Шахтар” – 0:3

Найяскравішим футболістом 25 туру став півзахисник «Динамо» Микола Шапаренко, який забив гол-красень у ворота «Маріуполя».