Як обидва тернопільські клуби били пенальті

9 липня, тернопільська «Нива» у першому матчі попереднього етапу Кубка України з футболу обіграла на виїзді харківський “Металіст 1925” у серії післяматчевих пенальті.

73

Для більшості футболістів нашої команди матч такого рівня відбувався вперше, тож не дивно, що на старті поєдинку тернополяни дещо нервували. Це дозволило гравцям «Металіста» доволі швидко відкрити рахунок. Та все ж згодом ініціативою заволоділи гості і, як результат, рахунок на табло став нічийним.

Другий тайм розпочався із взяття воріт «Металіста» – після ідеального навісу у штрафний майданчик господарів Назар Ільчишин головою влучно послав м’яч у сітку воріт.

Такий сценарій, звісно ж, не влаштовував ні тренерський штаб харків’ян, ні численних вболівальників, які зібралися на стадіоні. Активний натиск на ворота «Ниви» увінчався успіхом у середині тайму – 2:2.

До фінального свистка та навіть у двох додаткових п’ятнадцятихвилинках рахунок не змінився, а отже – доля путівки до наступного раунду вирішувалася у серії післяматчевих пенальті. Влучнішими виявилися гості – 4:3.

* * *

74

Дебютант професійних змагань волочиський «Агробізнес» у Тернополі в серії післяматчевих пенальті переміг місцевий футбольний клуб на першому етапі Кубка України.

Матч між ФК «Тернопіль» та «Агробізнесом» був принциповим, адже за волочиську команду виступає ціла когорта гравців, котрі свого часу захищали кольори тернопільських муніципалів (Андрій Дубчак, Сергій Атласюк, Сергій Чернобай, Богдан Семенець).

Початок матчу видався доволі млявим, волочиська команда більше володіла м’ячем, але до загострення біля воріт господарів справа не доходила.

А от муніципали, витримавши паузу, зуміли відкрити рахунок – після штрафного у їх виконанні м’яч зрикошетив від «стінки» і опинився у сітці воріт гостей.

Відновити паритет «Агробізнесу» вдалося з одинадцятиметрової позначки. А далі був додатковий час та драматична серія післяматчевих пенальті. І тут на заваді тернополянам став воротар гостей. У підсумку – 3:5 і «Агробізнес» іде далі.