Юні тернопільські легкоатлети здобули у Львові 12 медалей

Досить успішно виступили юні тернопільські легкоатлети на Відкритому чемпіонаті Львівської області з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків 2000-2003 років народження. Такі змагання впродовж двох днів тривали у легкоатлетичному манежі у Львові. Тернополяни завоювали на цьому турнірі 12 медалей, вісім з яких – на рахунку вихованців освітянської обласної ДЮСШ.

Як інформує Федерація легкої атлетики Тернопільської області, в бігу на 60 м не було рівних підопічним Михайла Васірука – Олександру Підліпчуку та Назару Флиснику.

У фінальному забігу, подолавши дистанцію за 6.8 та 6.9 сек, спортсмени вибороли перше та друге місця, а Руслана Муравська, подолавши планку на висоті 160 см, здобула перемогу у стрибках у висоту.

Також вдало розпочали зимовий сезон вихованці Галини Шмуляєвої, які спеціалізуються в штовханні ядра. У змаганнях серед дівчат Вікторія Мітюрьова з результатом 10.79 см стала першою, Наталія Гривняк – третьою (9.56 см), а наймолодша учасниця з Тернополя Дарина Мостова – четвертою (9.23 см).

Не підвели і юнаки: Жук Андрій – другий (11.96 см), Павлик Андрій – третій (11.96 см), Махно Денис – четвертий (10.36 см).

Чемпіоном Львівської області в бігу на 1500 м та срібним призером на 3000 м став Мельник Олександр (Зборівська ДЮСШ, тренер Небельський Володимир); друге і третє місця на дистанції 800 м – за Купяком Максимом (ДЮСШ Тернопільського району, тренер Чайка Ігор), та Андрійчуком Сергієм (ОДЮСШ, тренер Стефанишина Ольга) . Ще одну «бронзу» в бігу на 400 м і з результатом 54.0 сек виборов Трач Вадим (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренер Данилюк Олег).