За поразки Тернопільської “Ниви” поплатився тренер

ФК “Нива” в 22 турі Другої ліги на виїзді у Чернівцях поступився “Буковині” з рахунком 1:0.

Уперше з капітанською пов’язкою команду на поле вивів Ігор Вонс. Також вперше навесні “Нива” зіграла на трав’яному полі.

На старті поєдинку команди обмінялися моментами. “Буковина” першою змусила вступити у гру голкіпера-дебютанта Жмурка, який випустив м’яч з рук після подачі з лівого флангу.

а щастя, оборонці встигли перекрити підступи до воріт, тож на добиванні ніхто з суперників не зіграв.

Відповідь “Ниви” не забарилася. Після навісу Вонса головою намагався поцілити у рамку воріт Андрєєв, однак пробив мимо. У середині тайму команди по черзі намагалися забити зі штрафних ударів. Хорошу нагоду відкрити рахунок тернополяни втратили на 30-й хвилині, але знову пробили невлучно.

Пропущений м’яч застав тернополян зненацька. Господарі зробили навісну передачу у штрафний майданчик, а Дугієнко, намагаючись вибити м’яч, зрізав його у власні ворота.

З надіями врятувати матч тернополяни вийшли на другий тайм. Вже на початку вони провели кілька перспективних атак, які завершилися ударами у напрямку воріт господарів, але їх по черзі заблокували захисники.

А ще тернополяни ледь не зробили другий «подарунок» супернику, коли невдало зіграв їх захист. Та, на щастя, усе минулося. У заключні хвилини м’яч вдруге перетнув лінію воріт “Ниви”, але арбітр встиг зафіксувати офсайд у нападника буковинців.

Третя поспіль поразка “Ниви”, хоча не впливає на турнірне становище команди, але викликає справедливе занепокоєння перед домашнім протистоянням із суттєво оновленим “Поліссям”, яке уже на відстані чотирьох очок.

Як стало відомо, уже наступного дня після зустрічі у Чернівцях, керівництво футбольного клубу “Нива” прийняло рішення відправити у відставку головного тренера Сергія Задорожного – у зв’язку із незадовільними результатами.

Наразі тернопільська команда посідає 5-те місце у турнірній таблиці в групі А, маючи 27 очок. Безпереможна серія після 22-го туру складає вже 5 матчів. А вигравала “Нива” останній раз ще восени минулого року у “Поділля” (2:0).