Золото у тернополянина! Біатлоніст Тарас Радь став наймолодшим параолімпійським чемпіоном України

Тернопільський біатлоніст Тарас Радь здобув золоту медаль на ХІІ Параолімпійських іграх.

Начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА Віктор Мацикур поділився цією новиноюу фейсбуці:

-Ура!!! Наш Тарас Радь здобув золото на Паралімпіаді!!!
Перший в історії українських зимових паралімпійських видів спорту паралімпійський чемпіон у 18 років!!! Так, Тарас Радь тільки що став чемпіоном ХІІ Паралімпіади на середній дистанції – 12,5 км у біатлоні. Шалений вітер, який здував навіть маленькі трикутники-відбійники на трасі, які «малюють» траєкторію траси. Оператори ледве утримують телекамери. А тернопільський чемпіон на 4-х рубежах стрільби не допустив жодного промаху. Він і американець – єдині, хто не допустив промахів. Саме українець та американець боролись за перше місце. І Тарас переміг!