Стрічка новин

Звернення керівника Тернопільщини з нагоди дня народження Степана Бандери

Шановні жителі Тернопільщини та гості нашого краю! Сьогодні виповнюється 109-та річниця від дня народження Степана Бандери –  політичного діяча, одного з ідеологів й теоретиків українського націоналістичного руху минулого століття. 

Святий обов’язок кожного із нас – берегти світлу пам’ять про цю непересічну особистість, яку сміливо можна назвати українським національним Героєм. Історичний феномен Степана Бандери полягає у тому, що він став не лише організатором та очільником національно-визвольного руху України, але й головним його символом, який ще й досі навіює страх на ворогів України.

Він та його послідовники стали втіленням українського відродження, безстрашної боротьби з радянською владою. Степан Бандера боровся за Україну із повною віддачею, ніколи не йшов на жодні компроміси з ворогом, був непохитний та вірний своїм переконанням до останнього свого подиху.

Тож, дорогі краяни, давайте віддамо глибоку шану цій славній історичній постаті, яка відіграла чи не найголовнішу роль у становленні української державності. Нам є ким пишатися і на кого рівнятися. Незламність його духу, героїзм та самопожертва у нерівній боротьбі за національну ідею й незалежну Українську державу –  яскравий взірець для нас та майбутніх поколінь українців.

З повагою, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна

Loading...
загрузка...

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

// //-->