Тернополяни стали кращими у світі

Тернополяни стали кращими у світі

На чемпіонату світу в Лас-Вегасі  тернополяни Микола Гринчук та Юрій Босий прославили нашу область. За результатами змагань, Юрій здобув «бронзу», Микола ввійшов у четвірку найкращих фрі-файтерів світу.

«Нашими суперниками були учасники 30 країн світу, – розповів Микола Гринчук чемпіон Кубку України з фрі-файту дивізіону Еліта розділ ММА, чинний володар поясу чемпіона Уркаїни з розділу ММА. – Я дякую всім, хто долучився до того, щоб ми поїхали на чемпіонат.  Нас справді вразив рівень проведення змагань. Після кожної перемоги ми виходили з нашим національним прапором. Тому представляти Україну на світовій арені для нас було великою честю».

 

Очільник  Тернопільщини наголосив, що хлопці – справжні патріоти, які створюють позитивний імідж нашої країни на світовій арені.

«Ми популяризуємо заняття фрі-файтом, – зазначив Степан Барна.- Також ми даємо можливість проявитися спортсменам, а водночас формуємо нову плеяду спортсменів, котрі можуть представляти Україну на світовому рівні. Ці хлопці  ведуть так само фронт, але інший,  інформаційний. Адже вони показують Україну на весь світ».

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *