45 бійців батальйону спецпризначення «Тернопіль» поїхали на 45 днів у чергове відрядження в зону АТО (ФОТО, ВІДЕО)

Дотримуватися дисципліни, законності та допомагати товаришам по службі, – з такими словами звернувся до бійців батальйону спецпризначення «Тернопіль» виконуючий обов’язки начальника обласного управління поліції Олександр Богомол.

1

Про це повідомили у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

45 правоохоронців поїхали на 45 днів в зону проведення антитерористичної операції.

У свій 26 день народження на Схід вирушив і боєць батальйону патрульної служби особливого призначення «Тернопіль» Тарас Гриниха. Для чоловіка – це вже не перша поїздка в зону неоголошеної війни. Його вибір захищати державу підтримали батьки, хоча до того Тарас займався художнім ковальством. «Їду в піднесеному настрої зі своїми побратимами, у своє день народження в зону АТО виконувати поставлені завдання. Служба є служба, бувають всякі моменти, але жалітися немає на що. Знаю, нас вдома чекають, тому все гаразд», – сказав він.

6 5

Батько правоохоронця Володимир Гриниха каже, що батьки завжди переживають найбільше, але чоловіки моменти розлуки переносять легше, ніж жінки: «Я хвилююся, а Тарасова мама – особливо. Нам, чоловікам, якось простіше, а ось жінці-матері у день народження сина – важко. Вона навіть не прийшла сьогодні, щоб син не бачив сліз, бо йому й так не легко. Бажаю всім, хто їде захищати наш спокій в Україні, щоб щаслива дорога була туди і назад. Щоб добре відслужили, повернулися щасливі і хай Господь посилає їм спокій».

За словами голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни, за час військових дій на Сході побувало уже близько п’яти тисяч бійців з Тернопільщини. Саме вони уже другий рік забезпечують мир і порядок на територіях Донецької та Луганської областей.

3 2

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares