900 тисяч гривень – і на волю

900 тисяч гривень – і на волю

Саме таку, космічну для пересічного українця, суму знайши посадовці-хабарники з міліції та Мінхододів, щоб їх відпустили під заставу. І не київські – тернопільські…

Наразі у кримінальному провадженні, яке відкрили за фактом одержання неправомірної вигоди керівниками підрозділів правоохоронних органів, триває досудове розслідування. Від займаних посад підозрюваних відсторонилиНагадаємо, трьох керівників підрозділів міліції та управління Міністерства доходів і зборів у Тернопільській області затримали 2 липня. Вони вимагали у підприємця 40 тис. грн за непроведення позапланової перевірки. Подія набула значного розголосу, і підозрюваним обрали запобіжний захід – тримання під вартою.

Однак згодом суд визначив суму застави, яку могли внести затримані, щоб не перебувати під час слідства за ґратами: по 300 тисяч гривень – для кожного. Як повідомили в обласній прокуратурі, всі троє внесли зазначені кошти, тож їх звільнили з-під варти.

Наразі у кримінальному провадженні, яке відкрили за фактом одержання неправомірної вигоди керівниками підрозділів правоохоронних органів, триває досудове розслідування. Від займаних посад підозрюваних відсторонили.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *