900 тисяч гривень – і на волю

900 тисяч гривень – і на волю

Саме таку, космічну для пересічного українця, суму знайши посадовці-хабарники з міліції та Мінхододів, щоб їх відпустили під заставу. І не київські – тернопільські…

Наразі у кримінальному провадженні, яке відкрили за фактом одержання неправомірної вигоди керівниками підрозділів правоохоронних органів, триває досудове розслідування. Від займаних посад підозрюваних відсторонилиНагадаємо, трьох керівників підрозділів міліції та управління Міністерства доходів і зборів у Тернопільській області затримали 2 липня. Вони вимагали у підприємця 40 тис. грн за непроведення позапланової перевірки. Подія набула значного розголосу, і підозрюваним обрали запобіжний захід – тримання під вартою.

Однак згодом суд визначив суму застави, яку могли внести затримані, щоб не перебувати під час слідства за ґратами: по 300 тисяч гривень – для кожного. Як повідомили в обласній прокуратурі, всі троє внесли зазначені кошти, тож їх звільнили з-під варти.

Наразі у кримінальному провадженні, яке відкрили за фактом одержання неправомірної вигоди керівниками підрозділів правоохоронних органів, триває досудове розслідування. Від займаних посад підозрюваних відсторонили.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares