Адреса: Тернопіль, проспект Злуки, 57

Адреса: Тернопіль, проспект Злуки, 57

Житлова дев’ятиповерхівка, що розташована у Тернополі, на проспекті Злуки, 57, збудована більше 30 років тому. Протягом цього часу ніхто не міняв поштових скриньок. Старі, розбиті… Покласти у них листа, повідомлення про оплату комунальних послуг, журнал чи газету просто неможливо. Інколи людям надсилають листи з суду, прокуратури, податкової інспекції. Все це випадає і виляється під ногами. Дещо губиться…

Ось ці скриньки, приміром (на фото), розташовані у 4 під’їзді згаданого будинку. А обслуговує дев’ятиповерхівку ПП «Сонячне».

Шановна тернопільська владо, керівники ЖКГ та працівники ПП «Сонячне», мешканці будинку мають до вас велике прохання: встановіть нові поштові скриньки. Оплата за послуги ПП «Сонячне» зросла, а де ПОСЛУГИ?

Ольга ЧОРНА.

100_5943

Автор
Схожі публікації

2 коментарі

 1. Avatar
  Тернополянин

  Такі скриньки поштові в багатьох будинках Тернополя. Листи випадають, їх крадуть. Люди не виписують газети, бо в ту рухлядь неможливо нічого покласти. ЖЕКи ні кують, ні мелять. ПАне Надал, працюйте!

  Відповісти
 2. Avatar
  справедлива

  Ну капець знайшли чим дивувати! та в кожному будинку такі рухляді! люди самі вині, що не вимагають від жеків ремонту! а жекам як і владі на людей нас…ти!

  Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *