Гостював на Тернопільщині з автоматом Калашникова

Гостював на Тернопільщині з автоматом Калашникова

патрони, боєприпасиПравоохоронці з початку квітня ведуть активну роботу з виявлення незаконних збройних формувань, що мають у користуванні вогнепальну зброю вибухівку та спецзасоби, готують, або ж вчинили кримінальні правопорушення.

– Минулого тижня ми затримали групу з чотирьох осіб, які мешкали у Козівському районі, –  повідомив під час брифінгу начальник обласного управління міліції Василь Облещук. –  Серед них був житель Миколаєва, який не мав при собі жодних документів.

До села ЯструбовоКозівського району миколаївець прибув тиждень тому та орендував там житло. Хоча жодних підозр щодо гостя у місцевого населення не було, проте  молодий чоловік викликав оперативну зацікавленість  у правоохоронців. І  недарма. У жителя Миколаєва було виявлено та вилучено автомат АК-74, чотири магазини  до нього, майже дві сотні набоїв калібру 5,45, радіостанцію, розвантажувальний жилет,також дві медалі «За мужність» та орден «Богдана Хмельницького». Походження вилученого наразі правоохоронці встановлюють.

Факт вилучення озброєння зареєстровано, відомості про кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з правовою кваліфікацією ч.1 статті 263 ККУ- носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу.

Вилучену зброю та боєприпаси направлено на експертизу. Проводиться досудове розслідування.

Правоохоронці закликають мешканців Тернопільщини не залишатися осторонь і звертати увагу на нових людей, які переїздять у їх населені пункти, особливо таких, що викликають підозру,  повідомляти про них дільничного інспектора та у районний відділок міліції.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares