Активіст «Громадського руху «Народний контроль» тернополянин Володимир Бліхар отримав мандат довіри від однопартійців

Активіст «Громадського руху «Народний контроль» тернополянин Володимир Бліхар отримав мандат довіри від однопартійців

Політична партія «Громадський рух “Народний контроль” йде на місцеві вибори для втілення прогресивних законів, які вдалося проголосувати у Верховній Раді. Про це заявив 21 вересня у Тернополі народний депутат України, лідер партії “Громадський рух “Народний кон­троль”, Дмитро Добродомов, представляючи у Тернополі кандидата на посаду міського голови Тернополя від партії Володимира Бліхара.

“Ми хочемо зміни системи. У парламенті попри великий спротив нам вдається приймати окремі прогресивні антикорупційні закони. Проте їхнє виконання саботується чиновниками, які зрослися з корупційною системою”, – зазначив Дмитро Добродомов виступаючи перед однопартійцями.

Політик підкреслив, що активісти “Народного контролю” багато зробили, перебуваючи поза владою, і повинні отримати додаткові важелі.

“Ви якісно і за покликом душі виконували роботу народного контролю. Змушували владу швидко виконувати обов’язки там, де вони не виконувалися роками. Ідіть у владу і беріть важелі впливу. Бо хто, як не ви, змінить систему взаємовідносин між людьми і владою”, – сказав Дмитро Добродомов.

Лідер “Громадського руху “Народний контроль” окреслив три головні проблеми, які збирається подолати партія у місцевій владі.

“Ми йдемо знищувати безвідповідальність, бюрократизм та корупцію. Це ті перепони, які заважають жити Тернополю та тисячам інших міст”, – наголосив народний депутат.

Добродомов висловив також сподівання, що тернопільська команда “Народного контролю” на чолі з Володимиром Бліхарем зможе принести нову якість у місцеву владу.

“Я знаю Володимира Бліхара як людину, що цінує порядок. Це один з найуспішніших управлінців Західної України. Поєднання таких фахових управлінців та порядних патріотів, котрі представляють “Народний контроль” створять нову якість влади на місцях, а під час наступних парламентських виборів і в Україні загалом”, – підсумував Дмитро Добродомов.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares