Алкоголіки, наркомани, кримінал: хто воює за окупантів на Донбасі (ІНФОГРАФІКА)

Алкоголіки, наркомани, кримінал: хто воює за окупантів на Донбасі (ІНФОГРАФІКА)
Фото 24 канал

Представники російських окупаційних військ вирішили провести дослідження, щоб встановити комплектацію так званих підрозділів “1 АК ДНР”.

Попри заяви командирів колаборантів про те, що вони укомплектовані на 95%, перевірка встановила, що насправді недокомплект складає в середньому від 40 до 60 відсотків. Про це йдеться в розслідуванні “Інформаційного спротиву” на основі звіту, який був направлений керівництву російської армії.

Як приклад керівник “ІС” Дмитро Тимчук наводить факти, що в “9 омсп мп” недокомплект в підрозділах доходить до 60 відсотків, в “100 омсбр” – до 70 відсотків.

“Єдиний повністю укомплектований підрозділ у цій бригаді – взвод БПЛА, який в реальності не має ні одного БПЛА, якщо не вважати подарованого в 2017 році російським “благодійним фондом” цивільного безпілотника”, – розповів Дмитро Тимчук.

Недокомплект поплічників окупанта на Донбасі

Ще одна проблема у поплічників окупанта – моральний стан

У доповідях командири частин і підрозділів звітують, що у них 100% особового складу – це військовослужбовці 1 і 2 категорії, тобто мають високі морально-психологічні якості і бойовий дух. Однак, проведені на замовлення російських радників соцдослідження показали, що 65-80% особового складу відносяться до 3 і 4 категорії, тобто з низьким моральним духом, психологічними проблемами, в першу чергу на ґрунті наркоманії та алкоголізму,
– зазначив Дмитро Тимчук.

Хто складає основну частину поплічників окупанта

Відтак, за його словами, ситуацію для окупантів “рятують” підрозділи збройних сил Російської Федерації та російські найманці.

Джерело: 24 Канал
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *