«Бідні» тернопільські нардепи також не відмовилися від «житлової» компенсації, виділеної з державної казни

«Бідні» тернопільські нардепи також не відмовилися від «житлової» компенсації, виділеної з державної казни

12

120 депутатів Верховної Ради у другому кварталі цього року отримали з державного бюджету компенсацію для оренди житла або винайму готельного номера. Про це повідомляє офіційна газета Верховної Ради «Голос України».

Серед тих, хто отримав допомогу, є чимало заможних людей. Наприклад, у списку значаться голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, його однопартієць і мультимільйонер Володимир Продивус, регіонал Артем Щербань.

Також у переліку – Володимир Вечерко – зять «вугільного короля» Юхима Звягільського; екс-мер Одеси Едуард Гурвіц, а також секретар РНБО Андрій Парубій.

Не відмовилися від компенсації і «бідні» тернопільські нардепи: Іван Стойко, Василь Деревляний, Ігор Побер.

Повний список виглядає наступним чином:

pidarasy

Автор
Схожі публікації

4 коментарі

 1. Avatar
  тернополянка

  аби вже подавилися тими грішми, “патріотичні” паскуди! протирають стільки років штани за наші податки! до речі, у тому списку ще й свободівець головко, що теж вліз у ВР через наші дурні голови на патріотичній хвилі! може, хлопці, віддасте ті гроші на армію чи матерям з області, які втратили на війні синів? Вони ж захищали ваші дупи!

  Відповісти
 2. Avatar
  Виборець

  Та ше бойко в тому списку. Тернопільський нардеп. Ми будемо пам”ятати це. Краще б вони не йшли на наступні вибори. Зажерливі, скупі, непорядні. Їдьте в АТО добровольцями.

  Відповісти
 3. Avatar
  сердита

  а Володя Бойко, ще один бютівець щирий… під 6 номером красується, капець повний, ото бідося безсовісна

  Відповісти
 4. Avatar
  волиняночка

  Ігорцьо Побер ще недавно тряс штаньми перелякано перед Хоптяном, як працював в ОдА. А тепер такий патріот нещасний. Люди, дивіться, кого надалі вибирати!!!!!

  Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *