Борщівський парубок зґвалтував бабусю і зняв злочин на відео

Борщівський парубок зґвалтував бабусю і зняв злочин на відео

Міліціонери підозрюють, що на совісті зловмисника не один такий ганебний факт. Та й у селі вже давно подейкують про серійного ґвалтівника…

Борщівські правоохоронці за підозрою у зґвалтуванні 80-річної пенсіонерки затримали жителя села Мушкатівка. 24-річний молодик не лише глумився над пенсіонеркою, а й фільмував свої безчинства на камеру мобільного.

Зловмисника, що називається, взяли на гарячому, а на карті пам’яті його мобільного збереглося відео причетності до безчинства.

До правоохоронців із заявою звернулася 30-річна жителька Мушкатівки про те, що до будинку її старенької родички проник невідомий, зґвалтував бабусю та викрав деяке майно.  Розпитати потерпілу, що насправді сталося, виявилося неможливим. Племінниця ж підозрювала, що в помешканні пенсіонерки таке безчинство діється не вперше. Міліціонери вирішили перевірити підозри жінки.

– За деякий час нам вдалося не лише отримати докази того, що 80-річну пенсіонерку ґвалтує 24-річний односельчанин, а й затримати підозрюваного на місці скоєння злочину, – розповів підполковник міліції Володимир Горб‘як. – Молодий чоловік ніде не працює, час від часу виїжджає на заробітки за кордон, раніше у поле зору правоохоронців не потрапляв.

Що спонукало  зловмисника до таких аморальних вчинків – судити важко. Можливо, світло у цій справі проллє судово-психіатрична експертиза, призначена підозрюваному.

На період досудового слідства зловмисник перебуватиме під вартою. Кримінальне провадження розпочато за частиною 2 статті 152 та частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України.

 


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares