Будьте обережні! Злодії продовжують полювати на авто тернополян

Будьте обережні! Злодії продовжують полювати на авто тернополян

Незважаючи на численні застереження працівників поліції, власники транспортних засобів продовжують  потерпати від крадіжок салонів авто. Жертви автозлодіїв зазвичай залишають свої автівки з цінним майном всередині у дворах, на стоянках без охорони, а також на паркінгах торгово-розважальних центрів, інформує сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Неприємність тапилася з 58-річним тернополянином. Він залишив машину поблизу торгового центру. Коли повернувся, помітив, що колесо в автівки пробите. Відчинив авто, витяг запаску і почав міняти колесо. Цього й очікував невідомий зловмисник. Відчинивши двері автівки, він  викрав з салону барсетку з документами, гаманцем і мобільний телефон.

Потерпіла від автозлодія й мешканка обласного центру. Жінка залишила авто незамкненим  лише на декілька хвилин, а коли повернулася, виявила відсутність сумки на задньому сидінні іномарки.

Міліціонери розшукують злодіїв та звертаються до автовласників не легковажити і не залишати в салонах будь-яке цінне майно. Навіть, коли виходите з машини на декілька хвилин, подбайте про те, щоб на сидіннях не було речей, які можуть привернути увагу злодіїв: обов’язково забирайте з собою відеореєстратори, магнітоли, барсетки, документи, телефони. Збережете цілими і майно і автомобіль, адже часто аби викрасти речі, злодії розбивають скло або пошкоджують замок транспортного засобу.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares