Будьте пильні. На Тернопільщині орудують фальшиві “візовики”

Будьте пильні. На Тернопільщині орудують фальшиві “візовики”

Десятки людей обшахраював 22-річний підприємець з Чорткова. Молодик пропонував мешканцям району привабливі умови працевлаштування за кордоном та візову підтримку. Гроші брав чималі, а клієнти на візи та заробітки чекають ще й досі. Про це інформує сектор комунікації Головного управління Національної поліції  Тернопільській області.

Як розповів старший слідчий СУ ГУНП в Тернопільській області Юрій Барабан, підприємливий ділок орендував приміщення в центрі Чорткова та облаштував там фіктивну фірму. Послуги пропонував різні: візова підтримка, працевлаштування за  кордоном, сімейні тури Європою, тощо.

До підприємця почали звертатися клієнти. Свою так звану допомогучортківчанин оцінював по різному, загалом люди платили аферисту від п’ятисот до восьми тисяч доларів. Той забирав  готівку і паспорти, але працевлаштовувати чи сприяти у виготовленні віз не поспішав, знаходив виправдання, щодо затримання виконання послуг.

Люди чекали більше року. Врешті обдурені клієнти почали звертатися за допомогою до правоохоронців. Поліцейські задокументували вже п’ятнадцять таких звернень.

За фактом шахрайських дій відкрито кримінальне провадження згідно статі 190 ККУ. Триває розслідування.

Працівники поліції звертаються до мешканців краю, хто потерпів від подібного шахрайства, звертатися за телефоном 097–941-79–25 або на лінію 102 у Чортківський відділ поліції.

Джерело: сектор комунікації Головного управління Національної поліції  Тернопільській області

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares