Бюджет Тернополя закритий від громади

Бюджет Тернополя закритий від громади

Серед міст західних областей України найвідкритіші міські бюджети у Хмельницьку та Львові.

За повідомленням «Zaxid.net», немає спеціального розділу про міський бюджет на сайтах міськрад Ужгорода, Чернівців, Рівного і ТернополяА найбільш закриті – в Тернополі, Чернівцях та Ужгороді, інформує Центр політичних студій та аналітики за результатами аналізу експертів.

У половині міст обласних центрів західного регіону існують розділи сайту «міський бюджет», де зібрана інформація про головний фінансовий документ міста. На тих сайтах, де такого розділу нема, звіт про виконання бюджету можна шукати або в рішеннях міських рад, або за допомогою пошуку. Однак деколи навіть таким чином не вдається знайти потрібну інформацію.

За повідомленням «Zaxid.net», немає спеціального розділу про міський бюджет на сайтах міськрад Ужгорода, Чернівців, Рівного і Тернополя.

Автор

Ольга Чорна

журналіст, блогер, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

1 коментар

  1. Avatar
    Зі Східного масиву

    А Надал каже, що влада відкрита. Ага! Чому ж то тернополяни немають права отримати цю інформацію? І взагалі достукатися до чиновників з міської ради неможливо. Не пам”ятаю за всі роки незалежності, щоб так тяжко було чогось добитися в мерії. Не депутати і чиновники на службі в народу, а ми в них. А Надал – не те, що треба Тернополю і жителям. Ще трохи покерує, місто стане гіршим за занедбаний райцентр. Швидше б вибори!

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *