Через дії уряду в Тернополі є загроза припинення подачі гарячої води

Через дії уряду в Тернополі є загроза припинення подачі гарячої води

Кабмін виділив лише 4,2 млн грн на 2015 рік субвенції усій Тернопільщині загалом на погашення заборгованості з різниці у тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання.

Реально ж лише одному КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» цього року необхідно субвенцій у десять разів більше виділеної суми – 42,5 млн грн, а «Тернопільводоканал» – близько 6 млн грн, повідомили у прес-службі Тернопільської мерії.

Виділена урядом сума для Тернопільщини є найменшою з-поміж усіх областей України. При цьому, ця сума призначена одночасно й для міського та обласного підприємств теплових мереж, комунального підприємства «Тернопільводоканал» та ряду комбінатів комунальних підприємств у райцентрах.

Водночас, Кабмін навіть найменшій в Україні Чернівецькій області виділив 6 млн грн, Рівненській – 93 млн грн, Івано-Франківській – 91,9 млн грн та Хмельницькій – 48,4 млн грн.

«Прогнозований обсяг заборгованості з цієї різниці у тарифах для населення на кінець року лише у нашому комунальному підприємстві «Тернопільміськтеплокомуненерго» становитиме 42,5 млн грн, – сказав заступник директора КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Володимир Онишків. – Виділення такої малої суми субвенції від Кабміну сьогодні ставить під загрозу проходження наступного опалювального сезону у Тернополі та може привести до припинення подачі гарячої води у домівки тернополян. Адже сьогодні існує імовірність відключення котелень нашого підприємства від газу через заборгованість, яка на даний час складає понад 65 млн грн».

Наразі Тернопільська міська рада та керівництво комунального підприємства звернулися до уряду з проханням переглянути виділення субвенцій.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *