Чотири країни Південно-Східної Азії запровадять єдину візу для туристів

Чотири країни Південно-Східної Азії запровадять єдину візу для туристів

М’янма, Камбоджа, Індонезія та Філіппіни оголосили про намір почати спільну роботу щодо створення єдиної візи. Спільну постанову про намір було підписано міністрами туризму цих країн, повідомляє «Обозреватель» з посиланням на АТОР.

Найближчим часом туристична влада держав, які підписали постанову, приступить до створення єдиної смарт-візи, яка діятиме на території Асоціації країн Південно-Східної Азії (АСЕАН)Найближчим часом туристична влада держав, які підписали постанову, приступить до створення єдиної смарт-візи, яка діятиме на території Асоціації країн Південно-Східної Азії (АСЕАН).

Ініціатива створення у Південно-Східній Азії аналога шенгенської візи була озвучена ще в 2011 році на саміті країн-членів АСЕАН в Джакарті. За основу нового безвізового простору було запропоновано взяти той режим, який сьогодні діє між Камбоджею і Таїландом: з кінця 2012 року туристи можуть отримати єдину візу, дійсну на території обох держав.

Варто нагадати, про створення свого «шенгену» нещодавно заявили Колумбія, Перу, Мексика та Чилі, які погодили скасування торгових мит, створення спільних дипломатичних представництв у низці країн, а також введення єдиної візи для громадян держав, які не входять до складу Тихоокеанського Альянсу.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *