Чвертьфінальне прокляття

zbu

Уже третій поспіль чемпіонат Європи футзальна збірна України залишає після чвертьфінальної стадії. А враховуючи виліт на цьому ж етапі на Чемпіонаті світу-2012, то складається враження, що «синьо-жовту» команду переслідує справжнє «чвертьфінальне прокляття»…

На Євро-2010 кривдником України став Азербайджан, який переміг у серії пенальті. На Євро-2012 ті ж післяматчеві удари не принесли успіху у протистоянні з Хорватією. На ЧС-2012 підопічні ще тоді Геннадія Лисенчука сенсаційно програли Колумбії. До цього переліку тепер додався і Євро-2014 – поразка від Португалії.

Португальці досить швидко відкрили рахунок, після чого Україна показала досить пристойний міні-футбол. Було створено чимало хороших моментів, один з яких точним пострілом завершив Валенко. Залишок тайму пройшов у жорсткій боротьбі з перемінним перебігом подій. Хоча ближчими до забитого м’яча були саме суперники. Кілька разів врятував Литвиненко.

А от у другому таймі українці знову швидко пропустили. Проте відігратися цього разу їм так і не вдалося. Отже, поразка 1:2, і збірна України знову залишається без медалей на чемпіонаті Європи.