Чи, справді, необхідно створити єдину лігу?

Чи, справді, необхідно створити єдину лігу?

Валерій ГаззаєвГолова оргкомітету Об’єднаного чемпіонату Валерій Газзаєв розповів про свою роботу в Україні та знову наголосив, що необхідно створювати об’єднаний чемпіонат.

За його словами, у Росії та Україні футбол знаходиться на досить високому рівні. Рейтинг УЄФА у нас приблизно однаковий. Якщо ми зараз об’єднаємо обидві ліги, то будуть грати найкращі команди, і у нас буде більше шансів досягти великих перемог.

– За 20 років існування українського і російського чемпіонату ми виграли лише три Кубки УЄФА. Потрібно думати про інтеграцію. У світовій політиці та економіці країни об’єднуються в митні, економічні союзи. У спорті те ж саме відбувається. Ми повинні рухатися вперед, інакше у фіналах Ліги чемпіонів, чемпіонату світу будемо присутні тільки як уболівальники. Російська національна збірна повинна регулярно брати участь у світових і європейських першостях, інакше вона буде деградувати. Зазначу, що Об’єднаний чемпіонат Росії і України – виключно комерційна і спортивна задумка. Ніякої політики тут немаєсказав Газзаєв в ефірі “Русского радио”.

Натомість,український півзахисник Олександр Алієв, що підписав контракт з махачкалинським «Анжи», не бачить сенсу в об’єднаному чемпіонаті Росії і України.

– Для нас, футболістів, це було б здорово. Більше яскравих, цікавих матчів, більше турнірної інтриги. Але якщо думати глобально, то користі від цього чемпіонату не буде.

Російський чемпіонат через це постраждає, а український і зовсім буде похований. З лідерами все зрозуміло. А що робити з іншими командами, з першою лігою, з другою? – запитує він в ініціаторів об’єднаного чемпіонату.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *