Число безробітних у світі до 2015 року досягне 208 млн. осіб

Число безробітних у світі до 2015 року досягне 208 млн. осіб

Глобальна економіка поступово відновлюється після фінансової кризи, однак зростання зайнятості і скорочення нерівності у доходах більш характерні для країн з ринками, що формуються і розвиваються, ніж для розвинених країн, йдеться в доповіді Міжнародної організації праці Світ праці, повідомляє «Кореспондент. Net».

чисельність населення із середнім рівнем доходів зменшується. Причиною цього стало поєднання тривалого безробіття, погіршення якості робочих місць і виходу працівників з ринку праціАналітики зазначають: у більшості країн з низькими і середніми доходами зберігається істотний розрив між багатими і бідними. Однак, за період між 2010 і 2011 роком, у 14 із 26 країн з розвиненою економікою було відзначено зростання нерівності доходів. Йдеться, зокрема, про Францію, Данію, Іспанію та США.

Таким чином, йдеться у доповіді, чисельність населення із середнім рівнем доходів зменшується. Причиною цього стало поєднання тривалого безробіття, погіршення якості робочих місць і виходу працівників з ринку праці.

Тенденція загального зростання безробіття у світі, зазначено в доповіді, збережеться: згідно з підрахунками аналітиків МОП, до 2015 року число безробітних із нинішніх 200 млн. осіб зросте до майже 208 млн.

Особливо тривожна ситуація складається в деяких країнах Європи, і вона починає загрожувати їхньому економічному та соціальному устрою.

Раніше повідомлялося, що безробіття в єврозоні сягнуло нового максимуму, а інфляція залишається набагато нижче орієнтира Європейського Центробанку.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *