Де двоє чубляться, там третій користає

«Сталь» –  ФК «Тернопіль» – 0:0

«Сталь» -  ФК «Тернопіль» - 0:0На початку матчу команди обмінялися гострими моментами, далі домінували тернополяни. Ближче до кінця тайму господарі вирівняли гру, але саме ФК «Тернопіль» мав хорошу нагоду вирватися вперед на 40-их хвилинах.

З середини поля тернополяни навісили у карний майданчик, де наш нападник Богдан Семенець стояв в положенні поза грою. Однак захисник «Сталі», приймаючи м’яч, вирішив скинути його воротареві і не побачив, що позаду нього є гравець суперників. Втім нападники ФК «Тернопіль» не скористалися даним моментом – після пасу Семенця Роман Гаврилюк запустив м’яч над перекладиною.

На 28-ій хвилині другого тайму могли забивати господарі. Сергій Атласюк у підкаті попав в ногу супернику, який саме перетнув межі штрафної, і суддя вказав на одинадцятиметровий. Однак удар гравця «Сталі» вийшов не надто сильним і Микола Плетеницький врятував свою команду.

Після цього особливо гострих моментів біля воріт суперників не виникало. Команди продемонстрували, що недарма очолюють турнірну таблицю – гра впродовж матчу була рівною.

Нічиєю лідерів скористався криворізький «Гірник», який після домашньої перемоги вирвався на перше місце, – повідомляє прес-служба тернопільського клубу.