Де в Україні жити комфортніше за все: не Київ (ІНФОГРАФІКА)

Де в Україні жити комфортніше за все: не Київ (ІНФОГРАФІКА)

Вінниця, Харків і Львів визнані українцями кращими містами України за якістю послуг, а також по роботі місцевих органів влади та інших показниках, які визначають якість життя. Про це свідчать дані опитування соціологічної групи Рейтинг, проведеного спільно з International Republican Institute, передають fakty.ictv.ua з посиланням на Ліга.

 

Як наголошується в дослідженні, в 2015 році трійка лідерів була аналогічна.

Респонденти оцінювали свій рівень життя за 21 критерієм, які стосувалися міської економіки та благоустрою.

Засновник соціологічної групи Рейтинг Ігор Тищенко пояснив, що першість Вінниці та Харкова обумовлено лояльністю населення до мерів міст.

– Те, що зроблено у Вінниці ще при Володимирі Гройсмані (був мером з 2006 по 2014 рік. – Ред.), абсолютно влаштовує городян. Високі оцінки Харкова, незважаючи на негативний політичний шлейф за мером Геннадієм Кернесом, я можу пояснити так: харків’яни задоволені тим, що він зробив для міста в частині облаштування та розвитку інфраструктури, – сказав соціолог.

c5226fc02ea373d753c195511ae025a8

Опитування проведено 20 січня – 8 лютого 2016 року в 22 обласних центрах України, а також в Маріуполі і Сєвєродонецьку на Донбасі. Кількість респондентів склала 17 600 осіб. Статистична похибка – не більше 3,5%.

Раніше Факти ICTV писали, тема здорового харчування стала дуже популярною і часто обговорюваною. З’являється все більше магазинів з органічною їжею, вирощеною без хімікатів. Правда, коштує таке задоволення чимало. Як їсти добре і дешево – дізнайтеся з нашої статті.

1

2

3

4

5

Фото: Ліга.
Джерело: fakty.ictv.ua

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares