Депутат Тернопільської облради взяв 30 тис. грн хабара

Депутат Тернопільської облради взяв 30 тис. грн хабара

31 липня працівники прокуратури Тернопільської області спільно зі співробітниками УСБУ в області задокументували факт отримання хабара керівником одного з комунальних підприємств Тернопільської обласної ради, який одночасно є депутатом обласної ради.

Встановлено, що посадовець отримав від місцевого підприємця неправомірну вигоду в сумі 30 тис. грн за безперешкодне здійсненні ним господарської діяльності та сприяння у подальшому виконанню робіт, які фінансувалися з бюджету.

За цим фактом слідчий відділ прокуратури області розпочав кримінальне провадження у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

На цей час виконуються слідчі дії з метою повного дослідження всіх обставин кримінального провадження та встановлення інших осіб, причетних до вчинення цього злочину.

Вирішується питання щодо повідомлення посадовцю підозри у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення, обрання міри запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *