Діти із зони бойових дій відпочивають на Тернопільщині

Діти із зони бойових дій відпочивають на Тернопільщині

IMG_3274

У дитячому таборі «Лісовий» в Скоморохах Бучацького району майже місяць оздоровлюватимуться діти-сироти з Луганщини, Донеччини та АР Крим, а також діти учасників АТО. Півсотні хлопчиків і дівчаток віком від 10 до 16 років протягом  трьох тижнів відпочиватимуть у мальовничому куточку Тернопілля.

– Якщо діткам сподобається, вони зможуть залишитися у таборі ще на одну зміну, – каже начальник управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської ОДА Наталія Найчук. – Ще п’ятдесят дітей-переселенців із зони АТО очікуємо у серпні. Ми докладаємо максимум зусиль, аби школярі почували себе у нашій області комфортно й безпечно.

IMG_3354

У звичну відпочинкову програму табору внесли деякі зміни. Зокрема, значно збільшили кількість екскурсій історичними та релігійними перлинами Тернопілля, аби збагатити дітей духовно. Також із гостями зі Сходу працюватимуть психологи та соціальні педагоги.

Богдан Демідченко з Краматорська розповідає, що спершу хвилювався, як люди на Західній Україні поставляться до них. Але коли приїхали, розвіялись усі міфи про бандерівців. «Неважливо звідки ти. Головне, щоб людина була хороша», – додає він.  Каже, на Тернопільщині йому сподобалось – тут чудова природа, ліс, озеро, є де відпочити.

IMG_3265

Разом з гостями зі Сходу у «Лісовому» відпочиває 150 дітей з Київщини та нашої області. Реґіна приїхала зі столиці. Дівчина розмовляє українською мовою, діти зі Сходу – російською. Регіна розповідає, що жодного мовного бар’єру між ними не виникає, тож встигли потоваришувати.

Днями у табір завітали  тернопільські міліціонери. Вони організували для дітей змагання з караоке.  Під час вокального турніру свої таланти продемонстрували і школярі, і правоохоронці. Найталановитішим хлопчикам та дівчаткам вручили подарунки. Також перед школярами виступила міліцейська собака.

IMG_3232

Таня НИЧКА.

Фото Івана ПШОНЯКА.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *